Manažér logistiky - Ruský jazyk

>> Manažér logistiky - Ruský jazyk

Miesto práce: Bardejov
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto): 800 EUR + variabilná zložka (Spolu až do výšky 2000 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Personálna činnosť:
- vyhľadávanie záujemcov o prácu vodiča, organizácia vstupných pohovorov a školenia novo prijatých vodičov
Operatívne riadenie vodičov:
- evidencia a zadeľovanie vodičov v súvislosti s činnosťou vodičov, evidencia a analyzovanie nezhôd, reklamácií súvisiacich s výkonom práce vodičov
- zadávanie inštrukcií a riadenie vodičov v Európe a na Slovensku

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v dynamickej spoločnosti s pevným postavením v rámci celej Európy
- stabilná práca v mladom kolektíve
- zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní
Žiadosti so štrutúrovaným životopisom a fotografiou zašlite na adresu spoločnosti alebo mailom na adresu: sekretariat@hudos.sk. Vybraní uchádzaži budú pozvaní k osobnému pohovoru. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich všetky požiadavky.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, asertivita

Stručná charakteristika spoločnsti
Dynamicky sa rozvijajúca dopravná spoločnosť s význymným postavením na Slovensku a známa na celom dopravnom trhu Európy.

Adresa spoločnosti
HUDOS s.r.o.
Priemyselná 1455/5
085 01  Bardejov

Kontaktná osoba:  Marián JURA
Tel.: 054/4860012
E-mail: sekretariat@hudos.sk

HUDOS. Všetky práva vyhradené. 2014@Bloo-M CMS, Bloomade WEB development