Vodič/ka Kamiónu v Medzinárodnej Doprave

>> Vodič Medzinárodnej Kamionovej Dopravy

Nové odmeňovanie, nadštandardný príjem!

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie návesovej súpravy v jedno-osádke (v prípade záujmu stabilná dvoj-osádka)
  • Pravidelne opakujúce sa prepravy zo Slovenska do krajín EÚ a späť
PONÚKANÝ PRÍJEM
  • SADZBA 14 EUR/HODINA JAZDY (10 hod.jazdy = 140 EUR/deň)
  • Prémie za úsporu PHM do 100% usporených nákladov
  • Odmena za zácvik a zaškolenie nového vodiča
  • BONUS 50 EUR za každú prepravu ADR
  • Platené víkendy
Pracovný režim
  • Trvale pridelené vozidlo alebo turnusová práca
  • TURNUSY podľa výberu: 2+1 alebo 3+1
  • Nástup do práce a striedanie len na Slovensku
  • Prispôsobenie pracovného harmonogramu k požiadavkám vodiča
  • Čerpanie 45-hodinových odpočinkov zásadne doma
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:
  •  Príjem vodiča zahŕňa:
    • Príplatky za nadčasy, nočnú prácu a prácu v nedeľu
    • Doplatky do zahraničných min. miezd napr. FR, DE, AT, IT
    • Vyplácané maximálne diéty
  • Výška príjmu oprávňuje:
    • Na maximálny daňový bonus: 140 EUR/dieťa/mesiac
    • Na rodičovský príspevok k dôchodku rodičov: 43,60 EUR/mesiac pre dvoch rodičov
  • Ostatné štandardné výhody:
    • Výplata vždy v dohodnutom termíne na účet vodiča
    • Zdravotné cestovné poistenie
    • poistenie právnej ochrany
    • Firemné palivové a platobné karty pridelené vodičovi
    • Automatické platenie mýta
    • Parkovanie súkromného auta v areáli spoločnosti
    • Silné odborné a technické zázemie firmy
    • Vlastný autorizovaný servis značiek Mercedes-Benz, KOGEL, Schmitz a Schwarzmueller
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Vodičský preukaz: C + E

ZAUJALO VÁS TO A CHCETE VEDIEŤ VIAC? KONTAKTUJTE NÁS...

Kontaktná osoba:
Marián Jura
                                  +421 903 910 339
                                  praca@hudos.sk

alebo prostredníctvom nižšie dostupného kontaktného formulára

>>Vyplniť Kontaktný Formulár

HUDOS. Všetky práva vyhradené. 2014@Bloo-M CMS, Bloomade WEB development